29 червня 2022 року кафедра гуманітарних наук, культури і мистецтва долучилася до Міжнародного міждисциплінарного круглого столу «Перспективи музеєзнавчо-пам’яткознавчої та проблеми історичної освіти в Україні».

Організаторами заходу виступили кафедра історії, музеєзнавства та пам’яткознавства Харківської державної академії культури, кафедра гуманітарних наук, культури і мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, кафедра історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Польський музейник і освітянин Войцек Мархлєвський представив доповідь «Як звільнитися від «демонів минулого» – музейна політика в Гданську та Вільнюсі».

Провідні українські музеєзнавці та викладачі вищих навчальних закладів долучилися до обговорення таких питань:

-викладання історії в школі, чому багатьом учням не цікавий цей предмет;

-чому значна частина абітурієнтів не має базових історичних знань;

-як можна реформувати історичну освіту після закінчення війни;

-що буде з музеєзнавчо-пам’яткознавчою освітою України в найближчому майбутньому.

Надзвичайна атмосфера заходу сприяла цікавій і змістовній дискусії.