Вітаємо Лактіонову Валерію, яка зайняла ІІІ місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 035 Філологія.

На конкурс надійшло 23 наукові роботи 28 авторів з 15 закладів вищої освіти, зокрема, України (5) та світу (10). Серед іноземних учасників були представники освітніх установ Австрії, Німеччини, Польщі, Словенії, Чехії.

За результатами засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 035 «Філологія» на підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення визначено конкурсні роботи, автори яких були запрошені на підсумкову наукову-практичну ZOOM-конференцію.

03.06.2022 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського можна було заслухати наукові доповіді авторів кращих дослідницьких робіт.

Такі конкурси проводяться щорічно з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.