01 червня відбулася підсумкова конференція учасників Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Видавнича журналістика», що проводився на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в межах розвитку Інноваційного ХАБу здобувачів вищої освіти та молодих учених. На розгляд журі представили свої роботи здобувачі вищої освіти як з України, так і з інших країн (Литви, Польщі тощо). Основний меседж конкурсу – популяризація української книги, здебільшого роботи були представлені у форматі буктрейлера, букстаграму, відеорецензії.

1 місце посіла студентка спеціальності 022 Дизайн А. Сергієва (наукові керівники – Л. В. Бутко та В. В. Осадчий), її робота «Комікс за мотивами твору Володимира Рички «Княгиня Ольга» не лише популяризує українську книгу, насичує новим, сучасним графічним змістом, але й українську культуру загалом, адже в мальопису авторкою було використано традиційні українські мотиви в сучасній інтерпретації, які гармонійно поєдналися з сучасною книжковою графікою. Популяризації української книги сприяє й вибір Анною жанру, адже комікс сьогодні набуває популярності не лише в усьому світі, але і в Україні. Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!