8 і 9 травня разом з усім демократичним світом Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дні уособлюють героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами знищених українських доль, нереалізованих мрій і задумів.

У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Бажаємо вам міцного здоров`я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України!

Усі ці роки ми вважали, що жахіття минулого століття ніколи не повторяться. Але, на жаль, зло повернулося і Україна протистоїть новій трагедії ХХІ століття – рашизму. Ми героїчно виборюємо свою свободу і незалежність та майбутнє не лише для наступних поколінь українців, а й усього цивілізованого світу.

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *