21-22.09.2021 р. викладачі кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва проф. Маслак В.І., проф. Тур О.М., доц. Бутко Л.В., доц. Шабуніна В.В., ст. викл. Василенко Д.П. долучилися до ХХ Міжнародної наукової конференції IEEE 20th International Conference on MEES. Широкому загалу науковців із України, Словаччини, Польщі, Індії, Італії тощо були представлені результати досліджень на теми: “Предмети вільного вибору як важлива складова реалізації індивідуальної освітньої траєкторії студентів”, “Соціопсихологічна готовність студентів-електротехніків до академічної мобільності” та “Психолого-педагогічні умови розвитку інтелектуальної компетентності студентів-електротехніків”. Обмін досвідом, жваві дискусії, змістовні доповіді та дружня атмосфера стали результатом міжнародної зустрічі. Бажаємо усій науковій спільноті нових підкорених вершин!