6-7 квітня 2021 року на базі Київського національного університету культури і мистецтва кафедрою фешн та шоу-бізнес було проведено V Всеукраїнський науково-методичний семінар «Формування сучасної парадигми менеджмент-освіти у соціокультурній сфері», участь у якому взяли доцент кафедри ГНКМ Л. В. Бутко (тема доповіді: «Багатовекторність підготовки менеджерів соціокультурної сфери як запорука їх успішної професійної реалізації») і старший викладач кафедри ГНКМ Д. П. Василенко (тема доповіді: «Навички соціокультурного проєктування у процесі підготовки менеджерів соціокультурної діяльності»).

У межах науково-методичного семінару були обговорені питання щодо методологічних проблем і стратегій в контексті формування сучасної парадигми менеджмент-освіти. А також розглянуто проблему академічного партнерства у галузі соціокультурної діяльності.