Дорогі друзі!

Як не намагалася зима відстояти свої права, але весна завжди перемагає і вже розпочався другий місяць цієї прекрасної пори року. Кафедра гуманітарних наук, культури і мистецтва оголошує фото-відеоконкурс “Весняна симфонія” і запрошує до участі в ньому наших студентів, а також цьогорічних випускників ліцеїв, коледжів, училищ і технікумів. Симфонія – це гармонія кольорів, звуків, якими наповнюється душа навесні. Отже, ми чекаємо ваші оригінальні фото і відеосюжети на тлі весняної природи. Вітаються оригінальні тексти до фото, відеоколажі й короткометражні сюжети з оригінальним сценарієм. Конкурс проводиться у двох номінаціях – “Краще фото” і “Краще відео”, переможців у яких визначить Журі.

За підсумками глядацького голосування буде визначено лауреата “Призу глядацьких симпатій”. Конкурс триватиме з 01 квітня по 31 травня 2021 року. УВАГА! Кожен учасник надсилає на конкурс лише одну роботу у будь-яку номінацію. Роботи (фото і відео) надсилайте на вайбер доцента кафедри ГНКМ Саранчі Віктора Івановича. Учасники з інших навчальних закладів на адресу visar73@ukr.net з поміткою “Весняна симфонія”.

Конкурс проводиться в Facebook й Instagram, а відео буде виставлятися ще й на YouTube-каналі.

Бажаємо усім успіху!