26 березня 2021 року студенти спецiальностей 028 Менеджмент соцiокультурної дiяльностi та 029 Iнформацiйна, бiблioтечна та архiвна справа вiдвiдали Міжнародний інформаційно-контактний центр імені князя Вітовта, що діє на базі офісу КП «Інститут розвитку Кременчука».

Вони взяли участь у відеоконференції з Послом Латвійської Республіки в Україні Його Високоповажністю Паном Юрісом Пойкансом. До заходу також долучилися учнi ліцеїв, викладачi, журналісти, службовці місцевого самоврядування, військовослужбовці з рiзних мicт України, зокрема з Кременчука, Харкова, Києва, Полтави, Дніпра, Конотопу, Світловодська, Кропивницького.

Присутнi з цiкавicтю слухали Пана Посла, який розповів про шлях Латвії до Незалежності, про латвійсько-українські відносини, про місце і роль його країни в Європейському Союзі, про європерспективи України. Зустріч була насиченою, змістовною, відкритою.