Наша кафедра давно й плідно співпрацює з соціокультурними установами регіону. Сьогодні, 11 березня 2021 року, у межах цієї співпраці працівниками Кременчуцької міської централізованої бібліотечної системи для дорослих було організовано зустріч з викладачами нашої кафедри, на якій було презентовано навчальний посібник «Імідж бібліотеки».

Автори навчального посібника розказали про етапи роботи над науковою розвідкою, наголосили на актуальності дослідження іміджу сучасної бібліотеки в епоху переосмислення її ролі в суспільстві та її трансформації з метою забезпечення потреб сучасних споживачів. Питання іміджу бібліотеки й бібліотекаря є актуальними й для працівників бібліотечної галузі, тому обговорення питань його покращення було надзвичайно активним.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності активного запровадження сучасних технологій, інструментарію й методів в управління бібліотекою, зміни стилю управління, якнайшвидшого врахування всіх необхідних рекомендацій щодо покращення іміджу бібліотеки, що забезпечить швидкий розвиток і модернізацію бібліотечної установи.