У січні 2021 р. вийшов друком навчальний посібник, підготовлений викладачами кафедри ГНКМ, «Імідж бібліотеки», який було виконано в межах реалізації НДР кафедри «Особливості функціонування інституцій соціокультурної сфери» (№ 0120U103894).

Формування позитивного іміджу бібліотеки є одним зі стратегічних завдань її менеджменту, сприяє трансформації сучасної бібліотеки, її перетворенню на потужний соціокультурний центр, адаптації до потреб сучасних споживачів бібліотечних послуг. Авторським колективом у складі В. І. Маслака, Л. В. Бутко, Д. П. Василенко, В. І. Саранчі, В. В. Шабуніної викладено основи іміджу сучасної бібліотеки, розглянуто його складові, характеристики, завдання, якості, фактори, що на нього впливають; визначено роль позитивного іміджу бібліотеки в забезпеченні її поступального розвитку, стабілізації в умовах мінливого сьогодення.

Навчальний посібник призначений для студентів спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, інших спеціальностей галузі знань 02 Культура і мистецтво та фахівців-практиків бібліотечної сфери.