Дорогі друзі!

Ось і промайнув перший семестр навчального року і почалася прекрасна пора зимових канікул. Світяться яскравими вогниками ялинки, свята і цікаві пригоди тривають! Кафедра ГНКМ оголошує конкурс фото і відеокомпозицій «Мої зимові канікули», в якому можуть взяти участь наші студенти, а також випускники ліцеїв і коледжів 2021 року.

Конкурс триватиме до 14 лютого, після чого журі визначить переможців у номінаціях «Краще фото», «Краще відео» і «Приз глядацьких симпатій».

Надсилайте нам свої фото або відео: студенти кафедри на вайбер або пошту В. І. Саранчі, усі інші отримають адресу звернувшись у приватних повідомленнях до адміністраторів сторінок у Facebook й Instagram. Відео може бути як у класичному вигляді, так і у форматі презентації: «нарізка» із фото, як ви робили на конкурс «Я на карантині». Конкурс проводиться в Facebook й Instagram, а відео буде виставлятися ще й на YouTube-каналі. Дотепні й креативні дописи й міні-оповідання до фото і відео вітаються!