Вітаємо В. Данилейко, студентку гр. МСД-17-1, І. Дайч і В. Фесенко, студенток гр. БІС-18-1, з отриманням стипендії від фонду Катерини Ковшевич!

29 грудня 2020 р. відбулося вручення стипендій регіональним директором Фонду Катерини Ковшевич проф. Г. Капустян за дорученням Президента Фонду Христини Дурбак.

Фонд створений американкою українського походження Х. Дубрак і названий на честь її матері, яка була активною учасницею руху Опору проти радянського тоталітарного режиму в Україні у роки Другої світової війни.

Рада Фонду Катерини Ковшевич надає стипендію студентам з усього світу, які не лише навчаються на «відмінно», добре знають історію своєї Батьківщини, мають наукові досягнення, але є національно свідомими і пропагують національну культуру.

Фонд здійснює діяльність у країнах Азії, Африки, Латинської Америки та в Україні. Незважаючи на те, що в конкурсі на отримання стипендій від Фонду бере участь найталановитіша молодь з усього світу, студенти наших спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності і 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа отримують цю стипендію щорічно починаючи з 2015 р.!

Зичимо подальших успіхів і звершень!