18 травня 2018 р. в актовому залі 5 корпусу КрНУ кафедра українознавства провела презентацію спеціальностей 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» для цьогорічних випускників шкіл – потенційних абітурієнтів.

З вітальним словом до школярів звернувся завідувач кафедри проф. В.І. Маслак, побажавши їм успішно пройти ЗНО та обрати фах за покликом серця.

Доцент кафедри В.І. Саранча познайомив одинадцятикласників із навчальним закладом, умовами вступу до КрНУ, матеріально-технічною базою, наголосив на затребуваності фахівців, яких готує кафедра українознавства, розповів про нові популярні спеціальності кафедри, сфери застосування професійних умінь і навичок менеджера соціокультурної діяльності та спеціаліста з інформаційної, бібліотечної та архівної справи, назвав первинні посади фахівців, підготовлених кафедрою за цими спеціальностями.

Доцент О.М. Тур провела для гостей майстер-клас із підготовки до ЗНО, захопила присутніх цікавими завданнями з української мови.

До заходу долучилися студенти І-ІІІ курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та першокурсники спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» (куратор доц. Шабуніна В.В.), знявши відеоролик про свої враження від навчання в університеті й підготувавши театралізовану постанову та міні-концерт для запрошених.

Присутні захоплено слухали пісню «8-ий колір» гурту «Мотор’ролла» (студ. гр. БІС-16-1 Ольга Оренштейн, Анна Ліпінська), із задоволенням переглядали театралізовану постанову від першокурсників гр. БІС-17-1, МСД-17-1 у виконанні Данилейко Влади, Стеценко Валерії, Грабовської Аліси, Лавецького Влада, поринули у світ танцю сучасного напрямку «Cover girl» зі студенткою гр. БІС-16-1 Кузнєцовою Валерією.

Свої запитання до колективу кафедри українознавства та студентів щодо особливостей навчання за представленими спеціальностями випускники шкіл мали змогу поставити під час кави-брейк, яку підготували студенти-першокурсники Данилейко В. і Лавецький В., продемонструвавши присутнім, що в майбутньому стануть справжніми менеджерами з організації культурних заходів!

Наприкінці презентації доц. В.І. Саранча та доц. В.В. Шабуніна провели екскурсію по університету для майбутніх випускників шкіл. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *