02 листопада 2017 року студенти та викладачі спеціальностей 022 Дизайн, 028 Менеджмент соціокультурної діяльності та 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа відвідали з екскурсією м. Дніпро, у тому числі й виставку гравюр «Містичне та реальне» легендарного німецького художника Альбрехта Дюрера у Музеї українського живопису.

Це була гарна нагода для майбутніх фахівців у сфері менеджменту соціокультурної діяльності спробувати себе в ролі організаторів культурного заходу: у межах завдання з дисципліни «Концепція професійного спрямування» В. Данилейко та А. Дзюба повністю організували незабутній культурний захід (розробили маршрут екскурсії, домовилися про відвідування виставки з її організаторами, замовили транспорт тощо). До того ж дівчата підготували невеликий екскурс в історію м. Дніпра та про життєвий і творчий шлях А. Дюрера.

Експозиція у Дніпрі – це 57 оригінальних гравюр видатного німецького майстра. Раніше роботи виставлялися у Харківському художньому музеї. Перемовини щодо перевезення гравюр до Дніпра тривали цілий рік. Альбрехта Дюрера називають знаковою фігурою у світовому мистецтві, яка не поступається Леонардо да Вінчі.

Як розповіла головний мистецтвознавець Музею українського живопису Людмила Тверська, в залах музею розміщено надруковані оригінали робіт Альбрехта Дюрера. 80% цієї виставки – це роботи на релігійні сюжети, 17 гравюр зображують сцени з життя Пресвятої Діви Марії, 37 маленьких робіт – із життя Христа, малі страсті. Також є три портрети: батька митця і друзів.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *