15 жовтня 2017 р. відомий у м. Кременчуці художник Борис Сердюк провів майстер-клас «Образи осіннього міста» для студентів спеціальностей «Дизайн», «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Студенти нашої нової спеціальності – «Менеджмент соціокультурної діяльності», спробували себе в ролі організаторів культурного заходу: виконуючи завдання з «Концепції професійного спрямування», вони самостійно придумали ідею, розробили захід (час, місце, учасники) тощо. Викладачі кафедри лише допомогли домовитися з художником. Дівчата (О. Мазіна, і К. Нікульнікова), лише вступивши на спеціальність, уже довели, що мають усі необхідні особистісні риси для подальшої успішної кар’єри: організаторські здібності, комунікабельність, лідерські якості та ін.

Темою був обраний міський пейзаж, а девізом – «Художник пише, як відчуває».

Студенти-дизайнери вразили художника своїми талантами. Однак і з іншими було що обговорити. Студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» цікавилися можливостями виставкової діяльності у місті, особливостями залучення та акумулювання коштів з різних джерел. Студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спілкувалися з художником на тему інформаційного забезпечення виставкової діяльності.

Результатом заходу були задоволені всі!! Сердюк Борис запросив студентів до Кременчуцької художньої галереї, де постійно відбуваються різноманітні культурні заходи.